_
قالیشویی کسری

قالیشویی جردن

تفاوت خشک کردن فرش در خانه و قالیشویی

تفاوت خشک کردن فرش در خانه و قالیشویی

از آخرین مراحل شستشوی فرش می توان به خشک کردن فرش و قالی ها اشاره کرد، توجه داشته باشید که اگر خشک کردن فرش به صورت صحیح و کامل انجام نشود می تواند باعث ایجاد بوی نامطبوع و رشد کپک در فرش شود، در این نوشتار از قالیشویی جردن به بررسی تفاوت خشک کردن فرش و موکت در خانه و در قالیشویی ها می پردازیم.

آیا می توانیم در خانه، فرش‌ها را به خوبی خشک کنیم؟

مرسوم ترین روش برای خشک کردن فرش در منزل استفاده از نور خورشید و پهن کردن در فضای باز است، این فرایند در زمستان به زمان بیشتری برای خشک شدن کامل فرش نیاز دارد، همچنین توجه به این نکته مهم است که نباید از وسایل گرمایشی استفاده کنید چون با حرارت مستقیم به الیاف فرش آسیب وارد می شود.

 

مقایسه خشک کردن فرش و موکت در قالیشویی و خانه

 

در قالیشویی، چگونه فرش‌ها را خشک می کنند؟  

استفاده از اتاق المنت در قالیشویی‌ها به عنوان یکی از روش‌های صنعتی برای خشک کردن فرش و موکت‌ها رایج است. این اتاق‌ها به‌طور خاص برای افزایش سرعت فرآیند خشک کردن و حفظ کیفیت فرش‌ها طراحی شده‌اند. در اتاق المنت، گرم‌کننده‌های مخصوصی برای ایجاد حرارت و افزایش دما وجود دارند. این گرم‌کننده‌ها به طور دقیق تنظیم شده‌اند تا به تار و پود فرش آسیبی وارد نشود و فرش به آرامی و به شکل یکنواخت خشک شود.

گرمخانه گازی یکی دیگر از روش‌های صنعتی برای خشک کردن فرش و موکت‌ها در قالیشویی‌ها است. این گرمخانه‌ها با استفاده از حرارت تولید شده توسط گاز، فرش‌ها را به سرعت خشک می‌کنند به دلیل استفاده از حرارت گاز، این گرمخانه‌ها قادر به انجام فرآیند خشک کردن با سرعت بالا هستند. این ویژگی مخصوصاً در مواقعی که نیاز به تحویل سریع فرش خشک شده وجود دارد، مفید است. یکی دیگر از روش های خشک کردن فرش در قالیشویی استفاده خشک کن فرش است که با سرعت زیادی فرایند خشک شدن فرش انجام می شود.

مقایسه خشک کردن فرش و موکت در قالیشویی و خانه

همانطور که روش خشک کردن فرش و موکت در قالیشویی را بررسی کردیم متوجه شدید که این فرایند به صورت تخصصی و خیلی سریع انجام می شود، در این روش ها، فرش آسیبی نمی بیند و می توانید فرش های شستشو شده خود را خیلی سریع دریافت کنید.

 

در قالیشویی، چگونه فرش‌ها را خشک می کنند؟  

 

سخن نهایی

برای خشک کردن فرش و شستشوی عمیق فرش ها، بهترین روش استفاده از خدمات قالیشویی معتبر مانند قالیشویی جردن است که بهترین خدمات در سریع ترین زمان به شما ارائه می شود. در صورت نیاز به شستشوی سریع انواع فرش ها می توانید سفارش خود را از طریق سایت ثبت کنید.

سوالات متداول

  1. خشک کردن فرش در قالیشویی چه مزایایی دارد؟
    از طریق قالیشویی فرش ها به صورت یکنواخت و خیلی سریع خشک می شوند.
  2. قالیشویی جردن چه خدماتی ارائه می دهد؟
    شستشوی انواع فرش ها، مبل شویی و موکت شویی در محل و تعمیرات فرش شامل رفوگری و ریشه زنی
0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *